Četras pazīmes, ka ar tavu mājokli kaut kas nav īsti kārtībā

28-08-2018
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Fenšui ir sena ķīniešu prakse, kas ietver enerģijas plūsmas līdzsvarošanu mājoklī. Īsi sakot, tieši tāda arī ir šīs mācības jēga – jebkāda veida enerģijas balanss. Tāpēc, pāris sekundes padomājot par šiem vārdiem, kļūs skaidrs – ja mājās ir negatīva enerģija, tā ietekmē arī cilvēku dzīvi.

Lūk, četras pazīmes, kas norāda, ka enerģija tavās mājās veicina dusmu un stresa veidošanos. Pastāstīsim, kā izvairīties no šīm izplatītajām kļūdām.

1. Nekārtība rada stresu
Viens no pirmajiem fenšui noteikumiem – vairs nekādas nekārtības. Enerģijai jeb či jādod iespēja brīvi plūst tavās telpās. Nekārtība izjauc enerģijas plūsmu, tādējādi radot negatīvas vibrācijas.

Kārtības ieviešanai savukārt ir pretējs efekts. Tāpēc sāc ar noteiktu mājas zonu, kas tev sagādā lielākās raizes un velti noteikti laiku tās sakārtošanai – 10-15 minūtes dienā būs pietiekams laiks, lai atbrīvotos no nepatīkamā vai nevajadzīgā un ieviestu kārtību!

2. Gaisam jābūt tīram un smaržīgam
Telpaugi attīra gaisu, patērējot toksīnus un elektrisko piesārņojumu. Tāpēc, jo vairāk augu, jo labāk.
Gaisam jābūt tīram arī metaforiskā nozīmē. Atceries, ka enerģija ir viss un visur, padomā par to, kad bar bērnu vai strīdies ar partneri, nikni runā pa tālruni – šī negatīvā enerģija piesārņo visu māju.

3. Saplēstas lietas raisa izmisumu
Salauztas atvilktnes, ieplēsti/līmēti trauki un pat caurumi apģērbā – tie ir tikai daži piemēri lietām, kas traucē mājas dzīvotspējai. Šādas lietas arī cilvēkam liek justies kā salauztam. Mēģini uzlīmēt sarkanas norādes uz lietām, kas jāsalabo. Bet, kad tas viss būs izdarīts, noņem sarkanās uzlīmes – tas būs pozitīvo pārmaiņu simbols.

4. Neaizšķērso durvis jaunām iespējām
Saskaņā ar fenšui ārdurvīm jābūt tīrām, brīvām no jebkādiem šķēršļiem, tostarp apaviem un maisiņiem. Turklāt durvīm jābūt viegli pavērtām. Droši vien no nevarēsim attiecināt uz ārdurvīm, bet iekšdurvis tā var turēt. Pirmais, ko ieraugi, atverot durvis, piešķir toni visam pārējam. Tāpēc novieto priekšnamā kādu skaistu mākslas darbu, mēbeli vai citu objektu, kas tev patīk!

Avots: “Brainum”