Gaidāma reta parādība: Pilnmēness un Ziemas saulgrieži vienā dienā!

17-12-2018

pilnmeness
Drīzumā kļūsim liecinieki retai parādībai – 22. decembra pilnmēness ir vienā dienā ar ziemas saulgriežiem.

Nav daudz tik spēcīgu astroloģisko norišu, bet ziemas saulgrieži neapšaubāmi ir viens no svarīgākajiem. Var teikt, vissvarīgākā gada diena Ziemeļu puslodē.

Šis enerģētiski nozīmīgākais brīdis ir jaudīgāks nekā jebkas cits šajā gadā, jo sakrīt ar decembra pilnmēnesi.

Ar šo dienu saistītajiem rituāliem ir gadsimtiem senas saknes, un tas iezīmē pagrieziena punktu visā gadā, kad tumsa paliek aiz muguras gada īsākā dienā, nesot solījumu un cerību par gaismu un atjaunotni.

Šie svētki sakrīt arī ar Ziemassvētku gaidīšanas laiku, piešķirot vēl vairāk burvības un maģiskuma.

Gaismas un tumsas līdzsvars dzīvē ir neiedomājami svarīgs – daudzu citu duālo norišu simbols, kas būtībā nosaka mūsu esamību.

Tas ietver Sauli un Mēnesi, labo un slikto, laimi un sāpes. Sākot ar ziemas saulgriežiem, katra diena mūs ved tālāk ziemā – kļūst gaišāks, bet siltuma paliek arvien mazāk.

Šai tumsai var būt liela ietekme uz cilvēka kopējo veselību un labsajūtu, kaut vai atceroties sezonālo depresiju, ko izraisa saules gaismas samazināšanās.

Ziemas saulgrieži, pati īsākā diena gadā, sakrīt ar Saules kustību no Strēlnieka zīmes uz strādīgo un izlēmīgo Mežāža zīmi.

Šis ir laiks, kad jāatlaiž veci aizvainojumi un ieradumi, kas vairs mums nekalpo, jāpievērš uzmanība ikdienas dzīvei, lai virzītos tālāk.

Vajadzētu pārdomāt pašreizējo dzīvi, izlemt, kuras tās jomas prasa lielāku uzmanību. Iespējams, tas nebūs viegli, bet Mežāža izlēmība palīdzēs koncentrēties uz galveno mērķi, motivējot un apbalvojot katrā ceļa posmā.

Ziemeļu puslodē ziemas saulgrieži un pilnmēness kopš 1793. gada notikuši vienā un tai pašā dienā tikai desmit reizes!

Pilnmēness laikā emocijas sasniedz augstāko punktu. Daži to uzskata par negatīvu mirkli, tomēr daudz labāk uztvert pilnmēnesi kā iespēju daudz ko mainīt savā dzīvē – emocijas ir lielisks motivētājs.

Avots: “Esotericblog”