Astoņi padomi, kā telpaugi attīra cilvēka biolauku un mājokli

28-07-2018

lavanda
Piektais padoms
Vēl viena telpaugu dziednieciskā īpašība ir to spēja nomierināt nervu sistēmu. Kompleksā ar citiem iedarbības veidiem augi spēj koriģēt vieglas neirozes un neirastēnijas. Teicami uz cilvēka psihi iedarbojas laurukoks.

Nomierinoša iedarbība piemīt piparmētrām, lavandai, melisai, ģerānijai. Savukārt salvija noņem nogurumu un spriedzi, uzlabo miegu un asinsriti galvas smadzenēs, kā arī palīdz relaksēties.

Sestais padoms
Agrāk gandrīz vai katrā mājā uz palodzes kuploja un ziedēja ģerānija. Tad šo augu kādu laiku uzskatīja par mietpilsonības pazīmi, bet nu tas atkal atguvis savu labo slavu.

Pierādīts, ka pat viena ģerānija ne tikai atbaida mušas, bet palīdz arī pret galvassāpēm. Ne tik sen atklāta vēl viena ļoti svarīga ģerānijas īpašība – izrādās, augs būtiski mazina ģeopatogēno zonu kaitīgo iedarbību uz cilvēka organismu.

Septītais padoms
Pēdējos gados arvien vairāk tiek runāts un rakstīts, ka cilvēkam nepieciešams regulāri atjaunot savu biolauku, ka to var izdarīt, kontaktējoties ar enerģiju dodošiem kokiem: ozolu, bērzu, priedi… Tā tas arī ir, taču nevienu no tiem dzīvoklī izaudzēt nav iespējams.

Pavisam cita lieta ir neliels rožu krūms, jo arī roze pieder pie augiem, kas spēj sakārtot cilvēka biolauku. Vienīgi nevajag to novietot guļamistabā – auga piesātinātais aromāts var izprovocēt galvassāpes.

kaktuss
Astotais padoms

Mūsdienās gandrīz vai katrā ģimenē ir dators. Cilvēks bez interneta ir gandrīz vai kā bez rokām.

Taču dators dod ne tikai saziņas iespējas un informāciju, bet arī rada diezgan spēcīgu elektromagnētisko starojumu. Ar šo papildu slodzi organismam palīdz tikt galā kaktusi.

Tā nu iznāk, ka pat pilsētas ērtajā un modernajā dzīvoklī bez zaļā drauga neiztikt. Kā redzams, lai parūpētos par veselību, pilnīgi pietiek ar astoņiem.

Daudzās mājās augu ir krietni vairāk, tikai jautājums: vai tieši tie, kas veselībai nepieciešamākie?

Lasīt tālāk: 1 2