Ja daudzi no mums nepavisam nesaprot tā dēvēto vecās dvēseles koncepciju, tad citiem tā ir vairāk nekā saprotama. Tā ir sajūta, ka jums šķiet, ka esat vairāk pieredzējis nekā citi, daudz vecāks, tālredzīgāks un pat ciniskāks.
Lūk, deviņas pazīmes, ka jūs uz Zemes nedzīvojat pirmoreiz.
1. Jums patīk vientulība
Tā kā “vecās dvēseles” neinteresējas par to pašu, par ko citi viņu vecuma cilvēki, tām ir grūti izveidot draudzību ar cilvēkiem, ar kuriem viņiem ir maz kopēja. Rezultātā “vecās dvēseles” bieži vien ir vientuļas. Komunikācija ar cilvēkiem tām vienkārši nepatīk.
2. Jūs mīlat zināšanas, gudrību un taisnību
“Vecās dvēseles” piesaista dzīves intelektuālā puse. Tās saprot, ka zināšanas ir spēks, gudrība – laime, bet taisnība – brīvība. Šie centieni “vecajām dvēselēm” nozīmē daudz vairāk, nekā pēdējo futbola maču rezultāti vai baumas par kādas slavenības jauno sirdāķīti.
3. Jūs tiecaties pēc garīguma
Emocionālajām “vecajām dvēselēm” ir jūtīga, garīga daba. Ego ierobežojumu pārvarēšana, apgaismības meklējumi, centieni pēc miera un mīlestības – lūk, kas ir prātā šiem vecīšiem jauneklīgajos ķermeņos. Tas viņiem šķiet gudrākais un patīkamākais laika pavadīšanas veids.
4. Jūs saprotat dzīves trauslumu
“Vecās dvēseles” bieži dziļi apzinās ne tikai savu mirstīgumu, bet arī visa apkārtējā zudību. Tādēļ “vecās dvēseles” mēdz būt pārāk uzmanīgas un piesardzīgas, bet šī apzināšanās ļauj tām viedāk nodzīvot dzīvi.
5. Jūs esat domīgs un sliecaties uz pašanalīzi
“Vecās dvēseles” daudz domā par visu. Viņu spēja izvērtēt un mācīties no savām un citu kļūdām ir viņu lielākais skolotājs. Viens no iemesliem, kura dēļ “vecās dvēseles” jūtas tik vecas, ir tas, ka viņu personīgās domas ir pasniegušas tām ļoti daudz mācībstundu un viņas ļoti labi saprot dzīves situācijas, pateicoties savai spējai rūpīgi novērot apkārt notiekošo.
6. Jūs redzat situācijas kopainu
“Vecās dvēseles” ļoti reti nodarbojas ar tādām lietām kā bezjēdzīgas izglītības iegūšana, kāpšana pa karjeras kāpnēm vai televizora ar lielāku diagonāli iegāde. “Vecās dvēseles” uz dzīvi skatās no putna lidojuma augstuma un izlemj, kādu pieeju vislabāk izvēlēties dotajā brīdī. Saskaroties ar problēmām, “vecās dvēseles” uzskata, ka tās ir pārejošas un tikai vairos nākotnes laimi. Rezultātā “vecajām dvēselēm” ir mierīgs, stabils raksturs.
7. Jūs neesat materiālists
Bagātība, statuss, slava, jauns aifona modelis – šādas lietas “vecajām dvēselēm” tikai uzdzen garlaicību. “Vecā dvēsele” neredz iemeslu dzīties pēc lietām, kuras tai var viegli atņemt. Turklāt “vecajām dvēselēm” nav ne laika, ne intereses par īstermiņa baudām, jo tās neko nedod ilgtermiņa perspektīvā.
8. Jūs bijāt dīvains bērns, kas slikti adaptējas sociumā
Tā nav vienmēr, taču daudzas “vecas dvēseles” ļoti agri sāk izskatīties pārāk nobriedušas saviem gadiem. Bieži šādus bērnus sauc par “pāragri attīstītiem”, “intravertiem” vai “dumpiniekiem”, jo viņi neierakstās vispārpieņemtajos uzvedības modeļos. Parasti šādi bērni ir ļoti zinātkāri un gudri, saprot, ka daudz kas no tā, ko stāsta skolotāji, vecāki un vienaudži, ir bezjēdzīgi un pretojas viņiem pasīvi vai agresīvi. Ja jūs ar savu bērnu varat runāt kā līdzīgs ar līdzīgu – jums ir piedzimusi “veca dvēsele”.
Jūtas, kas pavada “vecās dvēseles”, ir piesardzība attiecībās ar pasauli, garīgs pagurums, vērīgums un pacietība, atsvešinātība un mierīgums. Par nelaimi, tādēļ “vecās dvēseles” uzskata par vienaldzīgām un vēsām, taču tas ir tikai viens no daudzajiem mītiem. Daļa vecu cilvēku atzīst, ka “dvēselē ir jauni”. Jauni cilvēki savukārt mēdz būt “veci dvēselē”.
Avots: “misstits.ru”