Šodien nevienu vairs nepārsteidz ziņa, ka cilvēka ikdienas dzīves ritmā liela loma ir Mēnesim. Mēness iedarbība izpaužas arī tajā, cik ātri un intensīvi cilvēka organisms uzņem un pārstrādā barību.
Ar Mēness kalendāra palīdzību var pietiekami vienkārši noteikt, kad un kādā veidā viens vai otrs produkts konfliktē ar organismu. To zinot, nenāksies mocīties ar ilgstošu badošanos, jo organisms atjaunos sevi pats bez ārējas iejaukšanās.
Galvenie noteikumi
Pilnmēness
Mēness terapiju labāk iesākt divas, trīs dienas pirms pilnmēness iestāšanās. Šajā laikā organisms ir ļoti jutīgs un uzņēmīgs, strauji pieņemas svars – īpaši pašā pilnmēness laikā. Bada sajūta sevišķi izteikta, tāpēc ieteicams ēst mazāk nekā parasti, dzert daudz, bet līdz septiņiem vakarā. Vēlāk – tikai slāpju remdēšanai.
Dilstošs mēness
Šajā laikā var ēst mierīgi, bet pievērst uzmanību ēdiena kvalitātei. Organisms ir kļuvis mazāk uzņēmīgs un svars nepalielinās. Arī bada sajūta neizpaužas tik stipri.
Dilstošā mēnesī organismā notiek pastiprināta kaitīgo vielu izdalīšanās. Labi veikt ķermaņa masāžu, izmantojot eļļas, kas veicina sārņu izvadīšanu.
Jauns mēness
Badošanās šajā laikā nāks tikai pa labu, jo palīdzēs novērst daudzas slimības. Divas trīs dienas pirms jauna mēness iestāšanās, vēlams samazināt porciju lielumu, dzert urīndzenošas tējas, lietot uzturā vairāk šķidru produktus – tie paātrinās vielmaiņu, palīdzēs saglabāt pilnmēness laikā sasniegto svaru.
Augošs Mēness
Šo divu nedēļu laikā nāksies izrādīt pašdisciplīnas brīnumus, jo tieši augošā mēnesī organisms uzkrāj rezerves. Badoties nevajag, bet dzert vismaz 2 litrus dienā un ēst mazāk nekā ierasts, turklāt – ne vēlāk kā pēc sešiem vakarā. Ieteicama visa ķermeņa masāža ar tonizējošām eļļām.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!
Saule, mēness vai zvaigzne? Kāda karma tev raksturīga un kā to uzlabot
Atkal Jauns Mēness. Izmēģini ekstrasensa Alekseja Fada rituālu naudas piesaistīšanai