Godži ogas. Kāds labums veselībai, kā nopirkt labas?

17-06-2022

godzi1

Kā atšķirt viltojumu no īstām godži ogām?

Atsauksmes par “tievēšanas ogām” ir ļoti pretrunīgas: kāds piemin brīnišķīgu pašsajūtas uzlabošanos, bet kāds, tieši otrādi, ticis pie problēmām ar kuņģi. Kāpēc tā? Visa lieta slēpjas lielajā pieprasījumā pēc diētiskās pārtikas piedevas “melnajā tirgū”.

Mēs nezinām, kas un kur novācis ogas, nezinām, kā tās apstrādātas.

Izplatītāji tikai nosaka cenas, akcijas un atlaides, bet slēpj godži ogu patieso sastāvu un ievākšanas vietu.



Reizēm parastās līcijas ogu vietā pārdevēji atsūta kaltētas pīlādža ogas, protams, par pasakainu cenu. Kā nekļūt par krāpnieku upuri?

Cena un atlaides. Nekad netici šādām kliedzošām akcijām: “Palikuši tikai deviņi iepakojumi! Jaunā cena – tikai 15 dolāri par 100 g produkta 30 dolāru vietā!” Tā ir muļķu ķeršana – paciņā ogu vietā var būt īsta inde. Jā, tās būs zemas kvalitātes godži ogas, bet apstrādātas ar konservantiem.

Svarīgi arī sekot, vai norādīts iepakojuma svars – bieži alkatīgi pārdevēji to nedara.

Starp citu VIENMĒR jāpievērš uzmanības piedāvājuma detaļām, ja redzi pārsvītrotu cenu kādam populāram produktam. Neskaties tik daudz uz to, ka vakar par 500 gramiem cena bija 70 dolāri, bet šodien tas maksā divas reizes lētāk.

Maldīgas cerības: “Godži ogu tēja sadedzina līdz pat 20 kg liekā svara mēnesī!”.

Uzticami piegādātāji šādā veidā savu produktu nereklamē, jo solījums ir vienkārši nereāls!

Lūdziet, lai pārdevējs norāda ogu sastāvu un kaltēšanas metodei. Konservantu esamība liecina par nekvalitatīvu preci. Tu
taču mājās, kaltējot ogas un augļus, tos neaplaisti ar ķīmiju, vai ne?

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5