Šoreiz piedāvājam pārdomas par interesantu tēmu – to, kā lietojam pieklājīgo vārdiņu “paldies”. Vairākums piekritīs, ka katram vārdam ir sava noteikta enerģija, pat ja ikdienā par to nepiedomājam. Kad sakām to kādam cilvēkam, nododam noteiktu vēstījumu — ne burtiskā nozīmē, bet smalkākā, enerģētiskā līmenī.
Vārds “paldies”stabili ienācis mūsu dzīvē, domājams – uz palikšanu. To izrunājam visur un vienmēr, praktiski automātiski sakām “paldies” dažādās situācijās, pat neaizdomājoties, ko tas īsti nozīmē.
Burtiskā skaidrojumā “paldies” būtu “palīdzi, Dievs”. Tas ir, lai Dievs palīdz – tikt vaļā no šī cilvēka, lai viņš ar iet ar Dievu un tevi vairs netraucē. Tātad aizveras enerģētiskais kanāls, kas tevi saista ar šo cilvēku.
Tādējādi “paldies” savā būtībā ir ļoti spēcīga mantra, kas pasargā tevi no turpmākas saistības ar to cilvēku, kuram tu to pateici. Sakot “paldies” pa labi un pa kreisi, mēs noslēdzam savas saiknes ar šiem cilvēkiem.
Paanalizē, kad saki “paldies” kādam!
Kad vēlies atkratīties no kāda. Jā, jā, tas patiešām tā ir. Zemapzinīgi tu vēlies ar to pateikt: “Jā, paldies, paldies, bet man ir savas darīšanas. Man laiks iet.” Tas notiek gandrīz pilnībā neapzināti.
Lai gan apziņā vari pat justies pateicīgs, bet kaut kur dziļi sirdī… Pamēģini sajust šo mirkli!
Kad neteikt “paldies”?
Nesaki “paldies” tad, ja vēlies turpināt kontaktēties! Citādi attiecības sāks pasliktināties.
Kā jāizsaka pateicība?
Domāju, apakšvirsraksts to jau pasaka! Saki “pateicos”, pieņemot pakalpojumu, kuru tev sniedza, vai palīdzību, ko saņēmi. Tādējādi nosūtīsi savu enerģiju apmaiņā pret labu darbu.
Kādos gadījumos tomēr teikt “paldies”?
Ja nevēlies turpināt kādas attiecības, saki “paldies!” Domājot ar to: “Paldies tev par visu, palīdzi Dievs turpmākajā ceļā, bet mani no šīm attiecībā pasargā.”
Tāpat pateikt “paldies” var pateikt tiem, kas tev pateikuši kaut ko sliktu. Tas nepavisam nenozīmē labā vaiga pagriešanu, tieši pretēji, tā ir aizsardzība pret turpmākām nepatikšanām, kuras varētu sagādāt šis cilvēks.
Svarīgi: lieto vārdus “paldies” un “pateicos” apzināti, kā spēcīgu maģiju, lai sevi pasargātu vai piesaistītu sev veiksmi. Redzēsi, kā dzīve sāks mainīties uz labo pusi!
Pirmajā laikā varētu būt grūti, varētu izjust pat diskomfortu (jo tev pievērsīs uzmanību, ja lietosi nedaudz senlaicīgo “pateicos” saziņā ar draugiem), bet ezoteriķi uzskata, ka šī sīkā neērtība ir tā vērta! Jo biežāk pateiksies apzināti, jo ātrāk tas kļūs par labu ieradumu.
Runā, ka Visumam jāsaka “paldies” par sliktiem notikumiem kā mācībstundām? Bet varbūt vērts teikt “pateicos”?
Kā rīkoties, ja nācies pārdzīvot kādas negatīvas situācijas, bet tu esi sapratis savas kļūdas un pat guvis no tā labumu? Tādā gadījumā jāpateicas Visumam par mācību. Bet, ja nevēlies, lai šāda pieredze atkārtos, saki “Pateicos, paldies.” Tādējādi gan pateiksies par gūto mācību, gan aizvērsi šo kanālu un palūgsi vairs līdzīgas situācijas neatkārtot.
Nobeiguma vietā – eksperiments!
Izrunā vārdu “paldies” un pēc tam “pateicos”. Ieklausies savās izjūtās, salīdzini tās abos gadījumos! Vai tās bija vienādas, vai atšķirīgas? Un atceries: kas norisinās iekšienē, tas parādās uz āru.
Sagatavojusi Alise Bērziņa