Pārsteidzoši, cik daudz dziednieciska spēka glabā dabīgi produkti! Žēl, ka mēs neiedziļināmies to noslēpumos, bet dodam priekšroku ķīmiskiem preparātiem, kas iedarbojas ātrāk. Farmaceitiskajam progresam – cepuri nost, tomēr nevajadzētu aizmirst arī par dabas veltēm, kas var uzlabot pašsajūtu, vispārējo stāvokli un, kas nav mazsvarīgi, arī ārējo izskatu.
Šodien iepazīstināsim ar kādu vērtīgu dabas līdzekli – ķiploku miziņām. Tieši šajā ķiploka daļā ir unikāla viela – bioflavonoīds kvercetīns, kas pazīstams ar spēju paildzināt jaunību. Kvercetīns pieder retajai P vitamīnu grupai, kas pastiprina audu reģenerācijas procesu un aizsargā organismu pret toksīniem.
Kā lietot ķiploku miziņas
Uzlējums ūdenī. Pārliecinies, ka uz miziņām nav nekādu pēdu no kaitēkļiem, tās ir spīdīgas un tīras. Tās jāizkaltē, bet pēc tam kafijas dzirnaviņās jāsasmalcina līdz pulvera stāvoklim. Iegūto pulveri pārber stikla burkā un cieši aizvāko.
Lai pagatavotu uzlējumu, 1 ēdamkaroti pulvera pārlej ar 1 glāzi karsta ūdens, apsedz un nostādina uz nakti. Dzer pa pusglāzei 2 reizes dienā. Kurss – viens mēnesis, pēc tam 10 dienu pārtraukums, pēc tam atkārto.
Šis brīnumainais uzlējums palīdz normalizēt nieru un sirds darbību, izvada toksīnus no organisma, to atjaunina un paaugstina imunitāti.
Nākamajā lapā uzzini senu ķīniešu homeopātisko līdzekli un spēcīgas zāles pret caureju!
Ķīniešu homeopātiskais līdzeklis
Ķīnā jaunības eliksīrs ar ķiploku miziņām bijis pazīstams jau pirms 5000 gadiem – par to liecina uz māla plāksnītēm rakstītas receptes.
Tātad 4 saujas ķiploku miziņu pārlej ar 1 litru karsta, bet ne verdoša ūdens, atstāj uz nakti. Dzer pa 4 glāzēm dienā pēc šādas shēmas: vīriešiem no jebkura mēneša 10. līdz. 20. datumam, bet sievietēm no 20. līdz 30. datumam. Pārtraukums starp kursiem – 1-2 mēneši.
Pulveris pret caureju
Maltas ķiploku miziņas ātri normalizē sakairinātu gremošanas sistēmu un, kā patīkams bonuss, ļoti nepatīk zarnu parazītiem.
Pat spēcīgu caureju apturēs 1 tējkarote sausa pulvera, kas pārliets ar jebkuru ūdens daudzumu. Jāievēro piesardzība: ilgstoša miziņu lietošana var radīt aizcietējumu!
Kas nedrīkst lietot?
Ķiploka miziņas nedrīkst lietot grūtnieces, māmiņas, kas zīda bērnu, un bērni, kas jaunāki par 12 gadiem. Piesardzīgi pret šo ārstniecības metodi jāizturas cukura diabēta slimniekiem, cilvēkiem ar paaugstinātu asinsspiedienu un kuņga un zarnu trakta hroniskām saslimšanām.