Ko mums māca slavenās Luīzes Hejas afirmācijas?

24-04-2023
Foto - Louisehay.com

Foto – Louisehay.com

Katrs noteikti būs ievērojis, ka ir cilvēki, kuriem dzīvē hroniski neveicas, un ir tādi, kuriem viss padodas un veiksme seko burtiski pa pēdām.

Pat viena un tā pati slimība, vienādi ārstēta, kādam pazūd bez miņas, bet citu nogalina. Varbūt šiem laimes lutekļiem palīdz kādi pārdabiskie spēki? Daļēji tā ir. Milzīgu spēku sevī slēpj cilvēka vārdi un domas.




Pozitīvā domāšana

Vai zināt, ar ko optimists atšķiras no pesimista? Optimists uzskata, ka glāze ir līdz pusei pilna, bet pesimists – ka tā ir pustukša.

Abos gadījumos glāzes saturs, protams, ir viens un tas pats, taču viens cilvēks to uztver pozitīvi, tāpēc dzīvē daudz biežāk ir priecīgs, bet otrs jūtas sarūgtināts. T

ieši tas, kurš prot priecāties pat par niekiem, ir apveltīts ar lielāku dzīvības spēku, tāpēc viņam ir laba veselība un dzīvē veicas.

Turklāt mēs paši izvēlamies, kā mums reaģēt uz tiem vai citiem notikumiem, taču ļoti bieži darām to neapzināti. Kas notiks, ja pacentīsimies izmainīt mūsu apziņā iesakņojušos domāšanas stereotipus? Prakse rāda, ka tas ir iespējams. Cilvēki, kas prot runāt un domāt pozitīvi, dzīvē parasti sasniedz ļoti daudz.




Luīzes Hejas afirmācijas

Katrs cilvēks ir spējīgs pats ieslēgt sava organisma atveseļošanas programmu. Šim nolūkam var izmantot tādu populāru metodi kā afirmācijas, kas ir ļoti spēcīga apgalvojoša norāde zemapziņai. Šīs verbālās formulas var izrunāt jebkurā laikā un jebkurā vietā.

Mūsdienās vairs nav viegli dot precīzu formulējumu afirmācijai un nosaukt šīs metodes autoru. Virkne speciālistu uzskata, ka afirmācijas piederīgas verbālajai (vārdiskajai) maģijai, kas daudzu tautu kultūrā pastāvējusi jau tālā senatnē.

Mūsu tālie senči bija pārliecināti, ka vārdam piemīt īpašs spēks, kas iedarbojas neatkarīgi no tā cilvēka gribas, kas to izteicis. Vēl spēcīgāks ir vārds, kas izteikts ar noteiktu mērķi.

Daudz par afirmāciju apbrīnojamo spēku savās grāmatās rakstījusi pazīstamā amerikāņu psiholoģe Luīze Heja. Ar to atarpniecību sieviete spējusi ne tikai pati tikt galā ar visām dzīvē uzkritušajām ķibelēm, afirmācijas palīdzējušas atgūt veselību un pārvarēt neveiksmes arī simtiem viņas pacientu.

Iesākumā Luīze Heja afirmācijas veidoja tikai pati sev, un viņai izdevās uzveikt pat vēzi! Pēc tam viņa sāka sastādīt atveseļošanās formulas pret daudzām slimībām, un to tekstus var atrast daudzās viņas grāmatās.

Priekšstatam – dažas no Luīzes Hejas piedāvātajām afirmācijām. Katras afirmācijas teksts ir tieši saistīts ar slimības iekšējiem, zemapziņas līmenī esošajiem cēloņiem.

Acu slimības. Cēlonis – cilvēkam nepatīk tas, ko viņš savā dzīvē redz. Afirmācija: “No šā brīža es savu dzīvi veidoju tādu, uz kuru man patīk skatīties.”

Ginekoloģiskās slimības. Cēlonis – nepatika pret sevi, savas sievišķības neatzīšana, aizvainojums pret partneri. Afirmācija: “Priecājos, ka esmu sieviete. Man patīk būt sievietei. Es ļoti mīlu savu ķermeni.”

Gastrīts. Cēlonis – ieilgusi nenoteiktība, nolemtības sajūta. Afirmācija: “Es mīlu un pieņemu sevi. Es esmu drošībā.”

Noskaidrojot slimības cēloņus, katrs pats var sastādīt savu afirmāciju. Prakse pierādījusi, ka vislabāk afirmācijas strādā, ja tās izrunā 3 reizes no rīta pēc pamošanās (noskaņojums dienai) un 3 reizes vakarā pirms gulētiešanas (spēcīga iedarbība uz zemapziņu).

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Afirmācija skaistumam, veiksmei un veselībai. Sāc ar to katru dienu!

Modē runāt par afirmācijām. Bet ko tās īsti nozīmē?

Afirmācijas deguna formu neizmanīs, bet attieksmi pret to gan!