Zīmes var atnākt sapņos, un tās var raidīt paša intuīcija. Tikai jāiemācās tās ieraudzīt, saklausīt un saprast, tad katrs solis tiks sperts pareizajā virzienā un atrasts savs Ceļš sava Likteņa gājumā. Ir jāiemācās cīnīties par saviem sapņiem, nebīties no zaudējumiem un sakāvēm un būt pacietīgiem, un vienmēr paturēt prātā, ka esības jēga ir septiņreiz paklupt un astoņas reizes piecelties.
Vienmēr pateikt Radītājam paldies par sniegto dzīves mācību un palūgt spēkus, lai savas kļūdas varētu labot. Visbeidzot – nekad neaizmirst, ka labot pasaulē esošās nepilnības jāsāk ar sevi…
Viens no lielākajiem grēkiem kristietībā vienmēr bijusi augstprātība, lepnība, arī tieksme būt augstākam par pārējiem. Ūdensvīra laikmetā, ja cilvēks būs atradis savu ceļu, šis grēks viņam pārstās būt aktuāls. Tā vietā pirmajā plānā izvirzīsies tieksme pēc harmonijas un vienotības ar Visumu.
Atsauciet atmiņā savu bērnību un paraugieties pasaulē bērna acīm.
Bērni labāk kā neviens cits saprot, ka pasaule ir vienots dzīvs organisms, kur viss ir piepildīts ar Augstāko jēgu, kur katram ir sava vieta vispārējās harmonijas sistēmā.
Iemīlēt savu tuvāko
Zivju laikmetā valdošais kristietības pasaules uzskats ietvēra arī sevī ideju iemīlēt savu tuvāko kā sevi pašu. Taču, neraugoties uz ļoti daudzu cilvēku patiesiem centieniem, tā nespēja iesakņoties cilvēku sirdī.
Ūdensvīra laikmetā, kad cilvēkiem pavērsies garīgās izaugsmes iespējas un viņi saņems jaunas Zināšanas, viņiem izdosies ieraudzīt sevī Dievišķo dzirksti un iemīlēt to.
Ūdensvīra zvaigznāju attēlo kā vīru, kas no diviem traukiem lej ūdeni vienā upē. Pēc astrologu domām, šis simbols nozīmē, ka Dzīves upē plūst divas – labestības un ļaunuma – straumes. Ļaunuma straume līst no trauka ar mirušo ūdeni, un tam caur sāpēm ir jāattīra cilvēks no visa sliktā.
Labestība plūst no trauka ar dzīvo ūdeni, un tā uzdevums ir piepildīt cilvēku ar Laimi un dot viņam jaunu dzīvību.
Kristus saviem mācekļiem reiz teica, ka viņi ir zemes sāls, pasaules gaisma… Ūdensvīra laikmetā visi cilvēki kļūs par Radītāja mācekļiem, un katram jāpatur prātā, ka viņa pienākums ir būt cienīgam saukties par zemes sāli un pasaules gaismu.